Pomoc zdalna informatyka

1. Napisz lub zadzwoń
Opisz problem w kilku zdaniach. Podaje dane kontaktowe oraz najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin pomocy.
2. Zapoznaj się z warunkami pomocy
W odpowiedzi otrzymasz wycenę usługi, ew. pytania dodatkowe i informacje na temat płatności
3. Pobierz program
Pobierz program do pomocy zdalnejProgram ten pozwoli nam połączyć się z Twoim komputerem w ciąu kilku sekund aby pomóc Ci rozwiązać problem
4. Opłać usługę jeśli uda nam się pomóc
Za usługę płacisz tylko pod warunkiem, że uda nam się rozwiązać problem. Możesz wybrać jedną z wielu opcji płatności (przelew,karta kredytowa)
Zamów pomoc zdalną
zapłacisz tylko za efekty

Stała umowa

1. Stałe nakłady na IT
Jedna opłata niezależnie od ilości interwencji
2. Niższe koszty działalności
Brak konieczności utrzymania etatu informatyka
3. Szybki czas reakcji
Czas reakcji informatyka jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami
4. Szeroki zakres usług
serwis komputerowy, utrzymanie serwerów, sieci komputerowe, zarządzanie www, doradztwo, sprzęt, VPN, routery, kopia online
Złóż zapytanie ofertowe
bez zobowiązań, poznaj naszą cenę
e24cloud.com

Sprawdź swój numer IP

Czasami zdarza się, że potrzebujesz swój numer IP komputera w internecie. Ta strona pomoże Ci w prosty i szybki sposób go sprawdzić.

Numer IP jest to Twój unikalny identyfikator w internecie. Pozwala sprawdzić z jakiego miejsca na świecie łączysz się do internetu. Należy tylko rozróżnić numer IP swojego komputera w sieci lokalnej z numerem IP w internecie. Jeśli u Ciebie w domu lub w biurze kilka osób korzysta z kilku komputerów łącząc się z internetem przez ten sam punkt dostępowy to w internecie wszyscy mają ten sam numer IP. Natomiast w sieci lokalnej każdym komputer musi posiadać inny numer wewnętrzny.

Poniżej widzisz swój numer IP zewnętrzny, a więc ten, pod którym widoczny jesteś w internecie.

Twój numer IP to:
44.211.26.178

Jak sprawdzić numer IP serwera strony www ?

Numer IP serwera danej strony internetowej lub usługi np. poczty elektronicznej może przydać się do wielu różnych czynności. Przy jego pomocy sprawdzić możemy dostępność danej usługi czy połączyć się z daną maszyną w momencie awarii DNS.

Sprawdzenie numeru IP jaki kryje się pod nazwą domeny, dla przykładu tomi.poznan.pl może odbyć się na wiele sposobów. Najprostszym jest wykonanie ping-u, czyli próba wysłani i odebrania pewnego pakietu danych. Aby tego dokonać wystarczy z linii poleceń (aby ją uruchomić wciskamy klawisze Windows oraz R) i wpisujemy "ping -t domena.pl". W oknie, które się otworzy widzimy szybkość odpowiedzi serwera oraz jego numer IP, jak na rysunku poniżej.

Sprawdź numer IP strony www

Regulamin Pliki cookies Płatności
© Zakład Usług Informatycznych "ToMi" Tomasz Mietliński, Poznań 2014