Pomoc zdalna informatyka

1. Napisz lub zadzwoń
Opisz problem w kilku zdaniach. Podaje dane kontaktowe oraz najbardziej odpowiedni dla Ciebie termin pomocy.
2. Zapoznaj się z warunkami pomocy
W odpowiedzi otrzymasz wycenę usługi, ew. pytania dodatkowe i informacje na temat płatności
3. Pobierz program
Pobierz program do pomocy zdalnejProgram ten pozwoli nam połączyć się z Twoim komputerem w ciąu kilku sekund aby pomóc Ci rozwiązać problem
4. Opłać usługę jeśli uda nam się pomóc
Za usługę płacisz tylko pod warunkiem, że uda nam się rozwiązać problem. Możesz wybrać jedną z wielu opcji płatności (przelew,karta kredytowa)
Zamów pomoc zdalną
zapłacisz tylko za efekty

Stała umowa

1. Stałe nakłady na IT
Jedna opłata niezależnie od ilości interwencji
2. Niższe koszty działalności
Brak konieczności utrzymania etatu informatyka
3. Szybki czas reakcji
Czas reakcji informatyka jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami
4. Szeroki zakres usług
serwis komputerowy, utrzymanie serwerów, sieci komputerowe, zarządzanie www, doradztwo, sprzęt, VPN, routery, kopia online
Złóż zapytanie ofertowe
bez zobowiązań, poznaj naszą cenę
e24cloud.com

Serwis komputerowy Poznań

Jeśli masz problem z komputerem zapraszamy do nas. Przy użyciu pomocy zdalnej możemy usunąć do 70% najczęściej pojawiających się problemów w ciągu zaledwie kilku chwil. Jeśli nie uda się tego zrobić zdalnie możesz dostarczyć komputer do nas.

Serwis komputerowy prowadzony w Poznaniu pomaga nam uzupełnić kompleksowy wachlarz usług IT jakie Państwu oferujemy. Zdarza się, że niektóre awarie są niemożliwe do usunięcia zdalnie. Najlepszym przykładem jest prozaiczny brak dostępu do sieci. W takich przypadkach przyjmujemy komputery w naszej siedzibie.

Usługi serwisowe

Nasz serwis pomoże usunąć najczęściej występujące awarie. Usuniemy z Twojego komputera wirusy, zainstalujemy odpowiednie oprogramowanie lub rozwiążemy problemy z nim związane. Jeśli chcesz abyśmy ponownie zainstalowali system operacyjny oraz programy potrzebne do pracy również możesz na nas polegać.

Podczas wizyty w serwisie możesz również liczyć na fachowe doradztwo związane z przyspieszeniem pracy komputera. Usuniemy z Twojego komputera niepotrzebne oprogramowanie, zainstalujemy dodatkową pamięć RAM czy kolejny dysk twardy.

Nowy komputer

Jeśli okaże się, że Twój komputer nie spełnia już wymagań jakie przed nim stawiamy wtedy postaramy się profesjonalnie doradzić w wyborze nowego sprzętu. Możesz liczyć nie tylko na ocenę swoich potrzeb i dopasowanie do nich odpowiedniego urządzenia ale również zakup za naszym pośrednictwem

Regulamin Pliki cookies Płatności
© Zakład Usług Informatycznych "ToMi" Tomasz Mietliński, Poznań 2014